Zauwazyłam u Pana Te. niepokojące objawy złości. Nerwowość jego objawia się przeklinaniem, szybszym chodem, podniesionym tonem.. Myślałam że to takie chwilowe, niestety chyba zawitała choroba zwana "nerwicą". Utrzymuje się dłuższy czas, i kumuluje emocje, które niestety nawarstwiają złość. Co zorbić? ... Lekarz? Tabletki, a może herbatki na spokojność? ...
(zdjęcie ściagnięte z google grafika po smbolu: krzyk)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz